Anasayfa / Canlı TV İzle

Canlı TV İzle

Sitemiz üzerinden canlı tv izle

Foxi Dizi Film olarak sizlere dizi haberleri dışında farklı .içerikler de sunmaya karar verdik. Artık ulusal kanalların , haber kanallarının , çocuk kanallarının canlı yayın linklerini içeren içeriklerimiz üzerinden doğrudan resmi sitesine bağlanarak canlı tv izle imkanına sahip olacaksınız.

 

Sizler için sunmuş olduğumuz  tv izle seçeneği ile birlikte donmadan tv izle , trt izle , kanal d izle , atv izle , show tv izle , fox izle , star tv izle a haber izle , a spor izle , trt spor izle , trt çocuk izle , cartoon network izle , disney channel izle , canlı maç izle , arka sokaklar izle , çukur izle ve diğer seçeneklere sorunsuz bir şekilde ulaşacaksınız.

TRT İzle

trt izle

TRT izle Türkiye’nin ilk televizyon kanalı olan TRT geçmişi yıllar öncesine dayanan bir ulusal kanaldır. Eski zamanlarda siyah beyaz ekranlar varken kendini gösteren TRT ile birlikte İstiklal Marşı okunarak yayın başlar ve yine marşımızla yayınlar akşam saatlerinde kapanırdı. Bu yazımızda trt izle seçeneği hakkında bilgiler vereceğiz ve yayın linki sunacağız. …

Devamı